Centrum Naturalnego Rodzicielstwa i Szkoła Rodzenia Mamilla

 

para w ciąży

Centrum jest przestrzenią, w której odnajdą się wszyscy rodzice pragnący przeżywać świadome rodzicielstwo pełne uważności, bliskości i zrozumienia. Jest to miejsce przygotowania się i rozwinięcia swoich rodzicielskich skrzydeł. Szkoła, warsztaty i kursy pomagają wzmacniać naturalną intuicję i mądrość rodzica oraz wiarę w swoje kompetencje. Wszystko to czego potrzebujecie do rodzenia, karmienia i opieki macie w sobie, naszym zadaniem jest pomóc Wam to odkryć.

Program szkoły rodzenia obejmuje wszystkie etapy stawania się rodzicem – rozwoju dziecka w łonie mamy, aktywnego porodu oraz opieki nad niemowlęciem. Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów każdy rodzic może poczuć się bezpiecznie na swojej nowej rodzicielskiej drodze, uczyć się towarzyszenia i wspierania rozwoju swojego dziecka w duchu bliskości i przywiązania.

Zobacz program szkoły rodzenia →

 

Narodziny dziecka dają także początek wielu nowym procesom i sytuacjom, dlatego przywiązujemy wielką wagę do emocji związanych z rodzicielstwem, relacji między kobietą i mężczyzną, wzajemnych potrzeb. Staramy się pokazać Wam w jaki sposób troszczyć się o siebie nawzajem. Uczymy także obustronnego zrozumienia i spojrzenia z innej, nowej perspektywy na nową sytuację.

Zajęcia w naszej szkole przygotują Cię do świadomego, aktywnego porodu, a przede wszystkim umocnią w przekonaniu, że jest to w pełni naturalny, wpisany w nasze ciało proces. Będziesz mogła liczyć na wsparcie i bez lęku zadać każde pytanie, rozwiać każdą wątpliwość. W szkole propagujemy swobodę wyboru sposobu i miejsca narodzin Waszego dziecka, upowszechniamy wiedzę w zakresie naturalnego karmienia i pielęgnacji noworodka.

Uczestniczenie w zajęciach szkoły umożliwia także stworzenie lokalnej społeczności oraz grupy wzajemnego wsparcia i wymiany doświadczeń do czego gorąco zachęcamy.

Nasze centrum to także pomoc i wsparcie w zakresie:

  • karmienia piersią,
  • nauki masażu dziecięcego,
  • nauki chustonoszenia,
  • aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie
  • i wiele innych.