Cześć


Cieszę się, że jesteś na tej stronie i chcesz mnie bliżej poznać. Od 9 lat spełniam swoje główne powołanie żony i matki. To właśnie macierzyńskie doświadczenia spowodowały, że dzisiaj jestem tutaj razem z Tobą. Mam trójkę dzieci i wiele wzlotów i upadków na koncie, jak każda mama. Czuję, że idę właściwą ścieżką. Nie wyobrażam sobie świata bez muzyki, która jest nieodłącznym elementem mojej codzienności. Trudno jest mi pogodzić się z klimatem atmosferycznym naszej szerokości geograficznej 😉

Moja historia


Kilka lat temu, po urodzeniu mojego pierwszego dziecka, zmagałam się z problemami karmienia piersią. Z kolejną dwójką również nie było idealnie. Każda mama zapewne wie, że taka sytuacja nie jest komfortowa i budzi rozżalenie, smutek, a nawet złość. Szczególnie wtedy kiedy nie jest przygotowana na trudności. Właśnie wtedy, kiedy nie otrzymałam fachowego wsparcia, zakiełkowała we mnie myśl, że chciałabym pomagać kobietom w podobnym położeniu. To był pierwszy krok do powstania Mamilli.

Wsparcie laktacyjne


W moim regionie brakowało specjalisty, który oferowałby wsparcie laktacyjne. Mimo że karmienie piersią wydaje się być czynnością intuicyjną oraz naturalną, to jednak w praktyce może powodować kłopoty, a brak pomocy z zewnątrz tylko pogłębia problematyczną sytuację. Dodatkowo każdy stres związany z laktacją sprawia, że mama zaczyna kojarzyć karmienie piersią z bolesnym oraz przykrym doświadczeniem. Zdarza się, że zupełnie zaczyna w siebie wątpić. Wcale nie musi tak być.

Twoja towarzyszka


Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i od tego momentu jestem certyfikowaną towarzyszką w karmieniu i pomagam kobietom odnaleźć się w nowej roli. Udzielam niemedycznego wsparcia laktacyjnego. Nie narzucam jednej drogi, nie rekomenduję uniwersalnych rozwiązań. Bazując na swoim doświadczeniu jako mamy oraz wiedzy o laktacji, przedstawiam rzetelne informacje na temat karmienia piersią, wspierając tym samym świadomy wybór każdej kobiety.

Lalka Mamilla


Mamilla to także ręcznie szyta lalka przedstawiająca mamę i dziecko w beciku. Projektowałam ją z myślą zarówno o kobiecie jak i dziecku. Dla mamy lalka może być miłym prezentem, który będzie odzwierciedlał jej relacje z maleństwem, a dla dziecka ukochaną przytulanką, towarzyszącą podczas pierwszych lat życia. Każda Mamilla jest unikatowa, nie znajdziesz takiej drugiej. Powstają w rodzinnej i ciepłej atmosferze, po to by sprawiać innym radość. Kliknij, aby przeczytać więcej o lalce Mamilla.

Pomoc


Każda kobieta zasługuje na profesjonalną pomoc przed porodem, w trakcie oraz po urodzeniu dziecka. Te trzy etapy — ciąża, poród oraz połóg — są ze sobą ściśle związane i na każdym z nich mama powinna otrzymać nie tylko wsparcie medyczne, ale równie ważne wsparcie emocjonalne. Jeśli planujesz potomstwo, jesteś w ciąży lub już urodziłaś, skontaktuj się ze mną Umówimy się na spotkanie, porozmawiamy o Twoich obawach, wątpliwościach, a ja znajdę dla Ciebie rozwiązanie. Do zobaczenia!