Cześć


Cieszę się, że jesteś na tej stronie i chcesz mnie bliżej poznać. Od 9 lat spełniam swoje główne powołanie żony i matki. To właśnie macierzyńskie doświadczenia spowodowały, że dzisiaj jestem tutaj razem z Tobą. Mam trójkę dzieci i wiele wzlotów i upadków na koncie, jak każda mama. Czuję, że idę właściwą ścieżką. Nie wyobrażam sobie świata bez muzyki, która jest nieodłącznym elementem mojej codzienności. Trudno jest mi pogodzić się z klimatem atmosferycznym naszej szerokości geograficznej 😉

Moja historia


Kilka lat temu, po urodzeniu mojego pierwszego dziecka, zmagałam się z problemami karmienia piersią. Z kolejną dwójką również nie było idealnie. Przeżyłam trzy zupełnie różne porody, naturalny medykalizowany, cięcie cesarskie i vbac (poród naturalny po cięciu bez znieczuleń). Każda mama kiedy jest w ciąży ma pewne wyobrażenia na temat porodu, karmienia, macierzyństwa w ogóle. Kiedy nie idzie po jej myśli pojawia się rozżalenie, smutek, a nawet złość. Szczególnie wtedy kiedy nie jest przygotowana na trudności. Z każdym kolejnym dzieckiem uświadamiałam sobie, że spełniam się w tym czego sama oczekiwałam – wsparciu, pomocy, przekazywaniu rzetelnej wiedzy. To był pierwszy krok do powstania Mamilli.

Wsparcie laktacyjne


W moim regionie brakowało specjalisty, który oferowałby wsparcie laktacyjne. Mimo że karmienie piersią wydaje się być czynnością intuicyjną oraz naturalną, to jednak w praktyce może powodować kłopoty, a brak pomocy z zewnątrz tylko pogłębia problematyczną sytuację. Dodatkowo każdy stres związany z laktacją sprawia, że mama zaczyna kojarzyć karmienie piersią z bolesnym oraz przykrym doświadczeniem. Zdarza się, że zupełnie zaczyna w siebie wątpić. Wcale nie musi tak być.

Twoja towarzyszka


Ukończyłam kurs Promotora Karmienia Piersią i od tego momentu jestem certyfikowaną towarzyszką w karmieniu i pomagam kobietom odnaleźć się w nowej roli. Udzielam niemedycznego wsparcia laktacyjnego. Nie narzucam jednej drogi, nie rekomenduję uniwersalnych rozwiązań. Bazując na swoim doświadczeniu jako mamy oraz wiedzy o laktacji, przedstawiam rzetelne informacje na temat karmienia piersią, wspierając tym samym świadomy wybór każdej kobiety.

Szkoła rodzenia


Szkołę rodzenia wyobrażam sobie jak kompleksowe przygotowanie do rodzicielstwa. To dlatego postanowiłam, że na zajęciach będziemy mówić nie tylko o tym co się dzieje w ciąży i w chwili porodu, ale dużo czasu poświęcimy na to jak odnaleźć się w nowej roli mamy i taty. Wiem jak ważna jest świadomość swoich stanów i reakcji. Iluzja idealnego macierzyństwa wkrada się do naszej głowy z każdej strony. Relacje między rodzicami również są wystawione na pewnego rodzaju próbę. Zajęcia z psychologiem pomagają przygotować się do nowej sytuacji. Pragnę pokazać rodzicom, że każdy z nich ma w sobie zakodowaną intuicję rodzicielską. Wiedza jaką przekazujemy jest oparta nie tylko o książki, ale przede wszystkim o doświadczenie każdego z naszych specjalistów. Zobacz program szkoły rodzenia

Pomoc


Każda kobieta zasługuje na profesjonalną pomoc przed porodem, w trakcie oraz po urodzeniu dziecka. Te trzy etapy — ciąża, poród oraz połóg — są ze sobą ściśle związane i na każdym z nich mama powinna otrzymać nie tylko wsparcie medyczne, ale równie ważne wsparcie emocjonalne. Jeśli planujesz potomstwo, jesteś w ciąży lub już urodziłaś, skontaktuj się ze mną Umówimy się na spotkanie, porozmawiamy o Twoich obawach, wątpliwościach, a ja znajdę dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszam serdecznie do udziału w kursie szkoły rodzenia, nauki masażu, zajęciach fitness dla mam i innych wydarzeniach odbywających się w naszym centrum. Do zobaczenia!