Mamilla
Twoja towarzyszka

Przenieś się

myślami do czasu swojego dzieciństwa. Przypomnij sobie zapach domu, smak świątecznej czekolady, długie zabawy z najlepszą koleżanką. Uchwyć te chwile i wróć do swojego pokoju, zabawek, ulubionych przytulanek… Być może były to misie, miłe w dotyku podusie, a może lalki — przyjaciółki, które w zabawach grały role mam, nauczycielek, córek.

Pomyśl

z czym kojarzy Ci się lalka? Czy jest to radość, beztroska, czas spędzony na zabawach, wcielanie się w rolę mamy, ciotki klotki czy modelki? Obiekt dziewczęcych marzeń? Moja lalka kojarzy mi się z ciepłem domu, przytulaniem i partnerką, która towarzyszy mi w dobrych i złych chwilach. Dlatego lalki Mamilla dedykuję wszystkim mamom i kobietom planującym macierzyństwo.

Zostałam promotorką

karmienia piersią, ponieważ chcę pomagać innym mamom w czasie tego wyjątkowego, ale nie zawsze łatwego doświadczenia. Wiedziałam, że obecność i wsparcie, które mogę zapewnić, są dla kobiet ważne, bo sama też tego potrzebowałam. Chciałam jednak dać coś więcej — coś, co już zawsze będzie towarzyszyć mamie i przypominać jej o pięknie macierzyństwa.

W mojej głowie

zaczął kiełkować pomysł stworzenia towarzyszki każdej mamy i jej pociechy, kogoś kto będzie uosobieniem miłości i bliskości. Do realizacji planu potrzebowałam pomocy moich bliskich krewnych, zajmujących się rękodziełem, które razem ze mną rozpoczęły pracę nad Mamillą. Taki był początek lalki Mamilla przedstawiającej mamę z dzieckiem na ramionach.

Mamilla

powstawała w wyjątkowej atmosferze. Pełne zapału spędziłyśmy wiele godzin na rozmowach i powolnym tworzeniu ideału. Każda lalka jest unikalna. Każdą projektujemy od początku, krok po kroku przechodząc przez etapy wymyślania stroju, wyrazu twarzy, małych szczegółów. To one sprawiają, że lalki nadbierają ludzkich cech i stają się nie tylko miłym prezentem, ale przede wszystkim symbolem macierzyństwa, bliskości oraz więzi matki i dziecka.

Z pieczołowitością

zadbałyśmy o wszystkie szczegóły po to, by każda mama mogła znaleźć w lalce kawałek siebie. Mamilla, która trafi do Ciebie, ma swoją historię utkaną ze słów, materiałów oraz emocji towarzyszących jej powstawaniu.

Lalka Mamilla to nietuzinkowy i urzekający prezent, który możesz podarować sobie, swojej córce bądź bliskiej osobie. Wybierz przytulankę SKLEP najbliższą Twojemu sercu. Mamilla — z miłości do mamy!