Zapraszam na zajęcia fitness dla mam w ciąży oraz po porodzie

Aktywny wypoczynek przy muzyce wpływa pozytywnie na stan fizyczny i psychiczny zarówno matki jak i dziecka. Jest to forma rekreacji o niskiej intensywności.

Zajęcia te to doskonały sposób na radzenie sobie z dolegliwościami, jakie niesie ze sobą ten szczególny okres w życiu. To także jedna z form przygotowania się na przyjście na świat maleństwa, a także szybki powrót do formy po porodzie.

Podczas takich zajęć wykonywane są: ćwiczenia oddechowe, korygujące sylwetkę, relaksacyjne i odprężające, wzmacniające mięśnie górnej i dolnej części ciała (głównie mięśnie dna miednicy), ćwiczenia z wykorzystaniem sprzętu. Zostały one opracowane w oparciu o specjalistyczną wiedzę położnych, lekarzy, fizjoterapeutów, instruktorów pilatesu zgodnie z zaleceniami ACOG (American Collage of Obstericians and Gynecologists) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologiczno-Położniczego.

Zapraszamy mamy w ciąży*, a także po porodzie z maluszkami.

* pamiętaj, aby przed dołączeniem do zajęć skonsultować chęć udziału w zajęciach z twoim lekarzem prowadzącym ciążę.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana instruktorka fitness specjalizująca się w wiedzy na temat aktywności fizycznej kobiet w ciąży i po porodzie – Paulina Puś.

Jestem instruktorem fitness dzięki szkole Open Mind, która zgodnie ze swoją nazwą, nauczyła mnie otwierać umysł i sprawiła, że znane mi dotąd ćwiczenia nabrały nowego wymiaru. Bezpieczeństwo oraz świadomość ciała to dwie (według mnie) najważniejsze wartości w aktywności fizycznej.  Specjalizuję się w fitnessie dla kobiet w ciąży. Kurs Mama PLUS, który ukończyłam, uprawnia mnie do prowadzenia zajęć Mama PLUS zgodnie z zaleceniami ACOG (American Collage of Obstetricians and Gynecologists) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologiczno-Położniczego. Moją pasją jest fizjoterapia i wykorzystuję wiedzę z tej dziedziny, by ćwiczenia ze mną były jak najbardziej skuteczne oraz rozwijające poprawne wzorce ruchowe.

Koszt zajęć to 80 zł za miesiąc – zajęcia raz w tygodniu

Terminy zajęć dostosowujemy do naszych mam na tyle ile to możliwe, aby każda z Was miała możliwość zadbać o siebie razem z nami. Zapytaj o terminy →